Jeśli szukasz idealnej kawy, której zapach będzie roznosił się po całej Twojej kuchni, to na naszej stronie znajdziesz właśnie taką. Kawa w ziarnach pochodzi z sycylijskich rejonów. Jej mocny smak i zapach dodadzą Ci energii na cały dzień. Co ważne, nasz produkt nie jest kwaśny, a zostawia słodko-czekoladowy smak. Dodatkowo jej łagodny sposób palenia pozwala wydobyć to, co nasza kawa oferuje najlepszego. Co ważne mamy bardzo niskie ceny w porównaniu do jakości i wydajności naszej kawy.

 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - BAR 1kg
  Kawa SERMEO BAR to charakterystyczna mieszanka z sycylijskich kawiarni, o mocnym i zdecydowanym smaku. Duża dawka kofeiny w kawie to dla południowców niezbędny warunek. Wysoka jakość espresso, doskonała mieszanka z mocnym aromatem i zdecydowanym smakiem. Waga: 1kg.
  72,00 
 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - BAR 250g
  Kawa SERMEO BAR to charakterystyczna mieszanka z sycylijskich kawiarni, o mocnym i zdecydowanym smaku. Duża dawka kofeiny w kawie to dla południowców niezbędny warunek. Wysoka jakość espresso, doskonała mieszanka z mocnym aromatem i zdecydowanym smakiem. Waga: 250g.
  19,00 
 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - SOAVE 1kg
  Kawa SERMEO espresso SOAVE to prawdziwa sycylijska mieszanka dla miłośników Arabica. Zrównoważona proporcja aromatycznej i słodkiej arabica z wyrazistym smakiem robusty. Waga: 1 kg.
  78,00 
 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - SOAVE 250g
  Kawa SERMEO espresso SOAVE to prawdziwa sycylijska mieszanka dla miłośników Arabica. Zrównoważona proporcja aromatycznej i słodkiej arabica z wyrazistym smakiem robusty. Waga 250g.
  20,00 


Zobacz również