Ocet balsamiczny to przyprawa charakterystyczna dla kuchni włoskiej, ale zdobył również podniebienia Polaków. Swój szlachetny słodko-kwaśny smak zawdzięcza tradycyjnym metodom wytwarzania. Ojczyzną prawdziwego octu balsamicznego jest Modena. Winogrona ze specjalnych szczepów poddawane są powolnej obróbce termicznej, następnie długotrwałej fermentacji w drewnianych beczkach. Najlepsze octy uzyskuje się po 12-25 latach leżakowania. I takie właśnie octy oferuje nasz sklep. Ocet balsamiczny w niewielkich ilościach można dodać do każdej potrawy, doskonale podkreśli smak serów, sałatek, mięs, a nawet owoców.

 • Ocet balsamiczny Due Vittorie FAMIGLIA 250ml
  Due Vittorie Famiglia to ocet balsamiczny, uzyskany dzięki mistrzowskiemu połączeniu gotowanego moszczu z winogron Lambrusco di Sorbara oraz octu winnego będącego produktem częściowej octowej fermentacji winogron, dojrzewa w dębowych beczkach, a następnie zamykany jest w klasycznych okrągłych buteleczkach.
  89,90 
  Kup
 • Ocet balsamiczny Due Vittorie GOLD
  Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie GOLD IGP. Pojemność: 125ml. Nie zawiera barwników, konserwantów i alergenów.
  41,00 
  Kup
 • Ocet balsamiczny Due Vittorie GOLD
  Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie GOLD IGP. Pojemność: 250ml. Termin ważności: 5 lat od produkcji. Nie zawiera glutenu.
  58,00 
  Kup
 • Ocet balsamiczny Due Vittorie Gold BIO z Modeny 125 ml
  Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie GOLD BIO uzyskiwany wyłącznie z winorośli uprawianych metodą biologiczną, bez użycia pestycydów i z pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego.
  42,00 
  Kup
 • Ocet balsamiczny Due Vittorie Tradycyjny 12-letni
  Tradycyjny ocet balsamiczny z Modeny, skąd pochodzą winogrona z których jest produkowany. Posiada certyfikat DOP, co oznacza, iż jego nazwa pochodzenia jest chroniona.
  250,00 
  Kup
 • Ocet Jabłkowy Due Vittorie IN BARRIQUE - 500ml
  Ocet jabłkowy tworzony poprzez powolną fermentację cydru z najlepszych jabłek w dębowych beczkach. Jedyny ocet uzyskiwany tradycyjną metodą produkcji octu balsamicznego. Pojemność: 500ml.
  40,00 
  Kup
 • Ocet winny Due Vittorie Rose - 250 ml
  Ocet winny Due Vittorie Rosé jako jedyny otrzymywany z mieszanki czerwonych i białych winogron. Czerwonym winogronom zawdzięcza swój zaokrąglony smak, a białym nutę kwasowości. Posiada unikalny świeży, delikatny, owocowy smak.
  16,00 
  Kup


Zobacz również


 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - BAR 250g
  Kawa SERMEO BAR to charakterystyczna mieszanka z sycylijskich kawiarni, o mocnym i zdecydowanym smaku. Duża dawka kofeiny w kawie to dla południowców niezbędny warunek. Wysoka jakość espresso, doskonała mieszanka z mocnym aromatem i zdecydowanym smakiem. Waga: 250g.
  20,00 
  Kup
 • La Gallinara - Sos LIGURYJSKI/POMIDOROWY 180g
  Pomidorowy sos liguryjski La Gallinara przygotowywany jest z świeżych pomidorów, oliwy z oliwek extra vergine z pierwszego tłoczenia oraz oliwek taggiasche.To klasyk kuchni liguryjskiej ze wszystkimi smakami tego regionu.
  16,00 
  Kup
 • Oliwa z oliwek Extra Verg. Camolio MORESCO 500ml
  Wyrazista oliwa Camolio Moresco. Spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej wybrednych koneserów oliwy. Pojemność 500 ml.
  38,00 
  Kup
 • Kawa w ziarnach SERMEO espresso - SOAVE 250g
  Kawa SERMEO espresso SOAVE to prawdziwa sycylijska mieszanka dla miłośników Arabica. Zrównoważona proporcja aromatycznej i słodkiej arabica z wyrazistym smakiem robusty. Waga 250g.
  22,00 
  Kup
 • La Gallinara - Oliwki TAGGIASCHE w solance 250g
  Małe oliwki zbierane i selekcjonowane na zachodnich wzgórzach Wybrzeża Liguryjskiego. Mają nadzwyczajny smak (bardzo słodkie) i mogą być dodawane do wszelkiego rodzaju dań. Waga: 250g.
  20,00 
  Kup
 • Czekolada Antica Dolceria Rizza - SÓL z INFERSA
  Czekolada z Modica na Sycylii. Smak: sól z Infersa. Gramatura: 100g.
  16,00 
  Kup
 • Czekolada Antica Dolceria Rizza - CHILI
  Czekolada z Modica na Sycylii. Smak: chili. Gramatura: 100g.
  16,00 
  Kup
 • Czekolada Antica Dolceria Rizza - ANYŻ GWIAŹDZISTY
  Czekolada z Modica na Sycylii. Smak: anyż gwiaździsty. Gramatura: 100g.
  16,00 
  Kup
 • Czekolada Antica Dolceria Rizza - EKWADOR 70%
  Czekolada z Modica na Sycylii. Czekolada z kakaowca z Ekwadoru - 70%. Gramatura: 100g.
  15,80 
  Kup
 • Czekolada Antica Dolceria Rizza - CYNAMON
  Czekolada z Modica na Sycylii. Smak: cynamon. Gramatura: 100g.
  16,00 
  Kup