Dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa transakcji, zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym obsługiwane są przez bezpieczne serwisy PayPal oraz Przelewy24. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z naszym sklepem internetowym zapewnia wysoki standard uwierzytelniania tożsamości. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję najlepszej jakości zakupów online oraz szerokie możliwości finansowania Twoich zakupów.

Klient może odstąpić od umowy zakupu w ciągu 10 dni od daty zakupu. Otrzymanie zwróconego towaru musi zostać bezwzględnie potwierdzone przez Sprzedawcę poprzez kliknięcie z poziomu panelu Przelewy24 przycisku „Zwrot towaru”, umieszczonego w szczegółach transakcji. Powyższy przycisk jest dostępny tylko w sytuacji, gdy dostarczenie towaru do Klienta zostało wcześniej potwierdzone i po upłynięciu 10 dni od daty potwierdzenia dostawy nie będzie już widoczny. Informacja o zwrocie towaru wysyłana jest do Banku i serwis Przelewy24 dokonuje obciążenia konta Sprzedawcy kwotą równą wartości kredytu.